Kaş Saklıkent Turları


Kaş’taki tatiliniz boyunca bir çok aktivite yapabilmeniz mümkündür. Bunlardan bir tanesi de saklıkent turlarıdır. Pansiyonumuzdan turlar hakkında ücretsiz bilgi alabileceğinizi unutmayın.

Saklıkent, Kaş’a yaklaşık bir saat mesafede bulunan bir ören yeridir. Çok uzun bir kanyon ve bu kanyonun başlangıcında su kaynağı vardır. Dağın derinliklerinden buz gibi olarak çıkan bu su, bir vadi boyunca yüksek bir debi ile aktıktan sonra, daha sakin bir şekilde akan bir ırmağa dönüşür ve birkaç kilometre sonunda da akdenize kavuşur. Saklıkent, ilginç yapısı ile kanyonculuk meraklılarına hizmet vermektedir. Kaygan kayalar, yüksek bir vadi ve yer yer göletleri ile, çok eğlenceli ve ürkütücü bir macera sizleri beklemektedir. Saklıkent ören yerinde, çeşitli restoranlar da bulunmaktadır. Sizlere düşen, Kaş Pansiyon Santosa Pansiyon olarak, bizlerden gerekli brifingi almanızdır. Pansiyonumuz tüm ekibi ile sizlere en güzel rotaları ve aktiviteleri tavsiye etmek için hazırdır.

One thought on “Kaş Saklıkent Turları

  1. Merhabalar. Santosa Pansiyonda kaldığımız 3 gün boyunca özellikle Deniz Bilgin beyin içten ilgisi bizleri fazlasıyla memnun etti. Odaların temizliği, banyoların temizliği ve durumu çok güzeldi. Bir daha ki tatilimizde yine kaş pansiyonları arasında santosa pansiyonu tercih edeceğiz…

Bir Cevap Yazın